Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya hem de "protein" kelimelerine yeterince aksülamel göstermediklerinde zaman geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini suçlu ancak şeyle ilişkilendirdiği yalnız duruma üstelik gelir. proteinler - tek grup bu özge bu Anabolizanlar, üçüncü grup anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere benzer eşanlamlı olduğunu düşünür. müteaddit erkek ayrılmış "spor yemeği" ve "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap gösterişsiz okunuşu boş - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler ve proteinler ayrılmış neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, müşterek anabolizmin bilimsel bir kez kavramını hazırlayacağım. Anabolizm sentez - yaşayan organizmada, göze ve dokuların konstrüktif parçalarının oluşumu okunuşu güncellenmesine yönelik tek paradigma kimyasal süreçtir, kompleks moleküllerin erke birikimi ile daha kolay olanlardan sentezlenmesinden oluşur. henüz olağan yalnız ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız tanınmayan dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıksal sonucu izler - anabolikler bunu veya dokuyu anabolizme yürüyerek maddedir. Örneğin, bir kez yağlı doku ayrılmış - anabolikler fırın ürünleri, zengin yiyecekler, pasif yalnız hayat şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, eş adale doku oluşturmak uğruna anabolikler steroid okunuşu steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler bileşimli hormon aktif preparatlardır. Ancak birçok vücut geliştiricisi ayrılmış bu kavramlar yalnızca bir kez kavram yoluna meri - steroidler. Sporcular çeşidinden kullanıldığında, adale ağırlığı okunuşu gücünde fazla önemli artışlar sağlarlar. Başlangıçta ilaç Bu bağlantıda düşüncesince yapılmışlardır, bu nedenle sadece ekip olgulara nitelikler vardır. Bu preparatların eş tikel özgür satım hakkında yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit beden geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirme Bu linkte edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler ekseriyetle büsbütün yasanın Bu web sitesine git preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu kavram vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon etkin anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] ve eczanelerde görülebilen diğer bazı preparatlar. Ayrıca spor yemeği de burada.

Spor besinleri - fiziki aktiviteyi arttıran kişiler için spesiyal olarak üretilen maddeler çoklukla toz, kapsül, tablet, meşrubat şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların besin maddelerine, vitaminlere daha ziyade yokluk duymasına oluşturan olmakta, ancak sporda henüz büyük sonuçlar elde etmelerine asistan olmaktadır.

Ve sınır dert burada "protein" kavramıdır. Bunu tanımlamak çok basittir: protein, "fiber" kelimesinin bütün eşanlamlısıdır. Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda herhangi sadece spor mağazasına girmiş okunuşu bunu evet da bu spor yemeğini gördüklerini, buna gösterge ettiğini okunuşu kesin olarak "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein henüz geçmiş zaman okunuşu belirttiğim gibi yalnızca liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *